a-04W dniach od 19 do 21 marca br. w Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym Diecezji Tarnowskiej „Arka” w Gródku nad Dunajcem odbyły się wielkopostne dni skupienia dla członków Parafialnych Rad Duszpasterskich. Prowadził je Ksiądz Bogusław Skotarek, proboszcz parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Krynicy Zdroju. W dniu skupienia wziął udział przedstawiciel naszej Rady Duszpasterskiej pan Stanisław Czachor. Oprócz modlitwy był też czas na rozmowy i dyskusje na temat funkcjonowania parafii w dzisiejszych czasach. W ramach dnia skupienia uczestnicy wysłuchali też prelekcji na temat: „Chrześcijanin świadkiem Miłości w swojej parafii”, która  nawiązywała do hasła tegorocznego roku duszpasterskiego „Bądźmy świadkami miłości”.