z-213 I 2008 roku odbyło się w naszej parafii spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych z naszej parafii. Spotkanie przygotowały panie z  Oddziału Caritas działającego przy naszej parafii. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się w kościele, Mszą św. o godz. 15.00 celebrowaną przez ks. proboszcza. Następnie wszyscy udali się do sali duszpasterskiej na plebanii na dalszą część spotkania. Po wspólnej modlitwie, słowie wprowadzającym  ks. proboszcza i życzeniach, nastąpiło łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Przy herbatce i smacznym cieście oraz owocach, śpiewaliśmy kolędy(przy akompaniamencie pana organisty Franciszka Hachaja), radując się z narodzenia Jezusa Chrystusa. Już po raz kolejny spotkanie ubogacił występ młodzieży którzy jako Grupa Kolędnicza wesoło nam zakolędowali, przypominając piękną tradycje kolędowania po domach, która niestety już zanika.