z-10W poniedziałek 7 kwietnia o godz. 15.00, 16 uczniów klasy III gimnazjum z naszej parafii po 3-letnim okresie przygotowania przyjęło z rąk Ks. Biskupa Wiesława Lechowicza Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.  W homilii mszalnej Szafarz Sakramentu w pięknych słowach zachęcał młodzież, by stawiała zdecydowany opór demoralizacji i negatywnym trendom obecnym w dzisiejszej kulturze i mentalności. Na koniec uroczystości - po błogosławieństwie krzyży - pamiątek bierzmowania, przedstawiciele młodzieży podziękowali Ks. Biskupowi za posługę sakramentalną, zapewniając, że umocnieni Duchem Świętym, będą autentycznymi świadkami Chrystusa. Z naszej parafii Sakrament Bierzmowania przyjęli: Czachor Angelika, Zachara Klaudia, Czachor Karolina, Łucarz Malwina, Mundała Magdalena, Lipchardt Marzena, Cieśla Elżbieta, Pięta Iwona, Duś Dariusz, Wąsik Mateusz, Duś Damian, Wąsik Natalia, Sowiński Daniel, Sowidzka Sylwia, Bylica Ewa, Sowidzka Patrycja.