z-14Niedziela 11 V była radosnym dniem w naszej parafii: 9 drugoklasistów z naszej parafii po raz pierwszy w pełni uczestniczyło w liturgii Mszy Świętej. Do pierwszej w życiu Komunii Św. dzieci przystąpiły na Mszy Św. o godz. 11.00. Liturgii przewodniczył Ks. Proboszcz, który w kazaniu przypomniał, że źródłem prawdziwego pokoju jest sam Chrystus, który pragnie wciąż gościć w sercach czystych i dobrych oraz że troska o przyszłe pokolenie nie może ograniczać się jedynie do przygotowania dnia I Komunii, lecz powinna również trwać w każdym dniu. Na koniec dzieci podziękowały Panu Bogu, swoim rodzicom, pani wychowawczyni oraz ks. proboszczowi za przygotowanie do tej uroczystości. Dzieci które przystąpiły do I Komunii św. to: Wierzbicka Klaudia, Rams Anita, Wróbel Sylwia, Wróbel Anna, Gałek Jakub, Wójcik Agnieszka, Gałek Norbert, Wąsik Patrycja, Pawlik Bartłomiej.