Parafia Rzymsko Katolicka pw. Św. Feliksa PM w Niedzieliskach ogłasza nabór uczestników do projektu współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – małe projekty.
„Warsztaty rękodzielnictwa ludowego”

Do udziału w projekcie mogą zostać zakwalifikowane osoby będące mieszkańcami wsi Niedzieliska.
Głównym celem projektu jest  rozwijanie tożsamości kulturalnej i aktywności mieszkańców wsi Niedzieliska oraz promocja lokalnego dziedzictwa kulturowego poprzez organizację warsztatów artystycznych.

Termin realizacji zajęć: 7 czerwca 2014 r. do 28 czerwca 2014 r.

• 7 czerwca 2014 – warsztaty z masy solnej
  • 14 czerwca 2014 – warsztaty z malowania na szkle
  • 21 czerwca 2014 – warsztaty z bibułkarstwa
  • 25 czerwca 2014 – wyjazd do Domu Malarek w Zalipiu
  • 28 czerwca 2014 – warsztaty z decoupage

Warsztaty trwają od godz. 9:00 – 17:00. Około godz. 12: 00 organizator przewiduje przerwę na obiad zapewniony w ramach operacji.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY

Ze względu na to, że w warsztatach może brać udział ograniczona liczba osób (35) liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczniów przyjmowane będą w sekretariacie Parafii  od dnia 30 maja 2014 r.

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin uczestnictwa w projekcie