Niedziela 12 IV
7.30 + Stanisław GUT w r. śm.
11.00  O Boże błogosławieństwo dla członków Klubu Niedzieliska z Chicago, wszystkich rodaków z Chicago, opiekę Matki Bożej i św. Feliksa w czasie epidemii intencji Prezes i Zarządu Klubu Niedzieliska w Chicago

7.30 + Tadeusz HANEK w 2 r. śm.
11.00  + Aniela, Józef MADRY w r. śm.

7.00 + Zofia WRZĘPSKA w 10 r. śm., Aniela, Stanisław WRZĘPSKI

18.00 + Franciszek CZACHOR w 8 r. śm, ++ rodzice, Katarzyna i Andrzej

7.00  Za Parafian – o Bożą Opatrzność i zatrzymanie pandemii!!!

18.00 + Janina CIERNIAK w 3 r. śm., + Jan CIERNAIK

Sobota
7.00  + Władysław WRÓBEL w 25 r. śm., żona Janina z intencji syna Leszka z rodziną

Niedziela 19 IV
7.00 + Andrzej BACH w r.śm
10.30+Józef KICZKA, żona Katarzyna

W poniedziałek wielkanocny odszedł do wieczności  Stanisław Borowiec z Niedzielisk, lat 87. Pogrzeb będzie w środę. Polećmy jego dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu….
W sprawach parafialnych, spowiedzi indywidualnej czy posługi Komunii św. dla ciężko chorych można zawsze dzwonić. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w tym szczególnym czasie, niech nie zabraknie naszej żarliwej modlitwy, odpowiedzialności, niech nas wszystkich strzeże dobry Bóg!