Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt pod nazwą:
„Warsztaty rękodzielnictwa ludowego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – małe projekty. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Św. Feliksa PM w Niedzieliskachogłasza nabór OFERT CATTERINGOWYCH  do projektu współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – małe projekty. „Warsztaty rękodzielnictwa ludowego”

Przez usługę catteringu rozumie się przygotowanie i dostarczenie 4 posiłków po 36 porcji na warsztaty do salki na plebanię Parafii Rzymsko Katolickiej pw. Św. Feliksa PM w Niedzieliskach. Porcja obiadowa powinna się składać z ziemniaków, porcji mięsa, surówki, kompotu i soku.

Wycenę prosimy składać w sekretariacie prarafii  od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 8:00.